Buradasınız

BAKKA Kurumsal İnternet Sitesi Finalde

BAKKA Kurumsal İnternet Sitesi Finalde

Türkiye'de geleneksel hale gelmiş, tasarım, içerik, internet, teknoloji ve organizasyon alanlarında en iyileri belirleyen 15. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde 34 kategorinin finalistleri belirlendi.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının kurumsal internet sitesi yenilenen yüzü ve güçlü altyapısı ile bu yıl 15’incisi düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 1753 başvuru arasından sıyrılarak finalistler arasında yerini aldı.

Tasarım ve kullanıcı deneyimi, teknik altyapı, özgünlük, amacına uygunluk ve içerik kriterleri bakımından değerlendirilen Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının kurumsal internet sitesi 'Kamu Kurumları Kategorisi'nde finale kalmaya hak kazandı.

Ayrıca tüm finalistlerin kendilerini 'Halkın Favorisi' seçmek için yarışacağı HALK OYLAMASI 15 - 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecektir. Dileyen herkes halk oylamasına twitter, facebook, Google+ gibi sosyal medya hesaplarıyla katılarak, beğendikleri internet sitesinin ödül alabilmesine yardımcı olabilecektir.

Ekte yer alan haber metni ile söz konusu durumun daha geniş kitlelere duyurulması ve sitemizin desteklenmesine daha fazla katkı sağlayabilirsiniz.

Tüm paydaşlarımızın desteğini bekliyoruz ve şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması